Онлайн Навчання.

Показані 1-1 із 1 записів.

Що б почати навчаня з нами вам необхідно:

  1. Зареєструватися на сайті learning.azaza.com.ua
  2. Оберіть курс з цікавої теми
  3. Почніть навчання: Перегляньте відеокурси, прочитайте матеріали курсу та виконайте домашні завдання
  4. Пройдіть тести для перевірки закріплення знань.

Learning.azaza.com.ua – безкоштовна онлайн-освіта в Україні

Щоб розпочати навчання у нас, вам потрібно Зареєструватися на сайті learning.azaza.com.ua і розпочати вивчення обраного освітнього курсу. Для цього на сайті ви знайдете інформативний контент, відео уроки, майстер-класи, вебінари. Якщо ви ще не визначилися з напрямком вашого навчання, ви можете попередньо ознайомитися з базою готових тестових навчальних уроків. Завдяки відкритості інтернет-платформи learning.azaza.com.ua, ми надаємо можливість професійним експертам а тренери можуть абсолютно безкоштовно розміщувати навчальні курси на нашому веб-сайті. Таким чином, цільова аудиторія розшириться, і буде гарна можливість заявити про себе в Інтернеті.

Ефективність сучасного дистанційного навчання залежить від правильного підбору матеріалу, його викладу та візуальної складової уроків. Час і тривалість навчання залежить від обсягу та складності курсів. Ви матимете можливість переглянути урок, який зберігається в базі даних, і самостійно встановити час на навчання. Рекомендуємо прочитати корисні підручники , переглянути архіви подій, записи онлайн-курсів та кластерів. Під час участі у вебінарах зареєстровані користувачі можуть задавати питання та негайно отримувати на них відповіді. Для засвоєння вивченого матеріалу розроблені тести на знання, тому ви завжди зможете зрозуміти, що саме потрібно вдосконалити на курсі. Кожен має можливість зв’язатися з нашою службою підтримки, щоб отримати відповіді на питання, пов’язані з роботою сайту.

Після успішного завершення навчання студент отримує Сертифікат, що підтверджує високий рівень отриманих знань. Талановиті студенти зможуть працювати разом з нашою командою, отримуючи досвід та можливість практичного застосування вивченого матеріалу. Як показала практика, найбільш затребуваним напрямком у навчанні є програмування та все, що стосується просування веб-сайтів в Інтернеті. Нові професії, такі як розробник, дизайнер, копірайтер, спеціаліст з націлювання, маркетолог, зараз є найбільш затребуваними на ринку Інтернет-послуг. Вчіться, незалежно від віку і сміливо йдіть до своєї мрії, здобуваючи нові знання!